Parduotuvė: +37064055875

Biuras:          +37069943839

Pranešimas

Brangūs partneriai!

2015 metai įmonei UAB „Schetelig LIT“ buvo žavingi ir kupini iššūkių. 2015 metų rugpjūčio 5 dieną susijungė įmonės „Selteret“ ir „Schetelig“ Estijoje. 2015 metais suėjo įmonių „Selteret“ ir UAB „Schetelig LIT“ 20 veiklos metų, o kitą dešimtmetį norime pradėti nauju vardu.

Sujungę dvi įmones radome bendrų vertybių, vietoje dviejų veiklos linijų atsirado viena, todėl būtinas ir vienas pavadinimas, bendras firmos ženklas. Apjungę „Selteret“ ir „Schetelig“ išplėtėme savo veiklą Latvijos ir Lietuvos rinkose, todėl atsirado būtinybė turėti tarptautinį pavadinimą.

Norime pranešti, kad UAB „Schetelig LIT“ keičia savo pavadinimą ir toliau veiks pavadinimu UAB „Horticom“. Pavadinimas „Horticom“ turi tarptautinę reikšmę – „horti“ yra kilęs iš lotynų kalbos žodžio hortus (sodas), „co“ – iš žodžio cooperation, reiškiančio bendradarbiavimą tarp trijų šalių, „com“ – iš žodžio company (įmonė).

Visą dėmesį sutelkę į klientus ir nuolatinę plėtrą norime jums pasiūlyti pačių įvairiausių prekių ir profesionalų aptarnavimą. Stengiamės, kad didelę dalį būtinų reikmenų būtų galima įsigyti vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su savo partneriais, šios srities profesionalais ir srities plėtrą užtikrinančiomis švietimo įstaigomis norime plėtoti vietos sodininkystę. Ateityje tikimės daugiau įsitraukti į sodininkystės politikos formavimą.

„Schetelig“ ir „Selteret“ visuomet gerbė savo partnerius, pasižymėjo rūpestingumu ir profesionaliu požiūriu. Norime tokie likti ir toliau. Mūsų tikslas – plėsti savo komandą, gerinti pristatymą ir būti geriausiu specialistu ir jūsų partneriu. „Selteret“ ir „Schetelig“ yra atsakingos įmonės. Tą padeda įgyvendinti didelis, patyręs, žinantis ir vieningas kolektyvas. Nuoširdžiai tikime, kad dviejų sujungtų įmonių – „Selteret“ ir „Schetelig“ – kolektyvai visa tai galės pasiūlyti ir pavadinimu UAB „Horticom“.

Tai pagrindinės priežastys, kodėl „Schetelig“ ir „Selteret“ šiais metais žengė šiuos žingsnius. Viliamės, kad galėsime būti dar geresnis jūsų partneris ir kad mūsų bendradarbiavimas bus produktyvus. Informuojame, kad nuo 2016 m. vasario 2 d. keičiasi bendrovės pavadinimas iš UAB "Schetelig LIT" į UAB "Horticom".

Pasikeitus pavadinimui keičiasi ir mūsų el. pašto adresai, pvz. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Visi kiti rekvizitai liks tie patys.

Pagarbiai,

Ramūnas Paškevičius

Direktorius

Horticom UAB

Gaukite naujienas pirmi