+370 699 43839

Patarimai

Lauko avalynė - patogi, neslystanti, ilgaamžė

Apie Rouchete lauko avalynę pasakoja UAB „Horticom” specialistė Dalia Pupalaigienė

Labai svarbu su kokia  avalynė einame į sodą ir daržą, ar ji saugi, patogi, kokybiška.

Pristatome Rouchete lauko avalynę, kuri pagaminta remiantis inovacijomis, kuriant ne tik patogią avalynę, bet ir jos dizainą. 

  • žIšorė. Avalynė yra pagaminta iš natūralaus kaučiuko  - tai ideali medžiaga gaminant vandeniui nepralaidžią avalynę. Būtent natūralus kaučiukas išlaiko minkštumo bei lankstumo savybes esant aukštai arba žemai temperatūrai. Tokia avalynė yra atspari dėvėjimuisi. Kad būtų užtikrintas geras kojos prigludimas kiekvienas batas yra gaminamas iš 15-20 detalių. žNatūralaus kaučiuko batai ir guminiai batai iš PVC yra dažnai painiojami dėl panašios išvaizdos. Didelė dalis parduodamų "guminių batų" pagaminti iš PVC, kurie neturi tokių savybių kaip apsauga smūgiams, atsparumas dėvėjimuisi bei temperatūrai.
  • žVidus. Vidinis sluoksnis  - sintetinė medžiaga neoprenas, kurio storis 3,6-4mm. Jis labai patogus kojai, reguliuoja šilumą, nepraleidžia drėgmės ir pralaidus orui. Vidpadis prisitaiko prie kojos formos veikiant šilumai ir suteikia komfortą kiekviename žingsnyje.
  • žPadas, kuris taip pat yra pagamintas iš kaučiuko, yra neslystantis, lengvai valomas, grioveliuose nesikaupia nešvarumai. žDėl specialios pado formos jie lengvai valomi trinant padus vieną į kitą.
  • Ryškios spalvos, modernus dizainas, itin patogi forma

 Sukurta specialiai sodininkams.

 

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.