Parduotuvė: +37064055875

Biuras:          +37069943839

Naujienos

  

Kviečiame apsilankyti pas mus ir išsirinkti gražiausią kolekciją gėlių svogūnų ir gumbų. Jub Holland užaugino, o mes parinkome jums daugiau nei 30 jurginų veislių, kardelių, vilkdalgių ir kitų augalų, kurie nuspalvins vasarą bei rudenį įvairiausiomis spalvomis.

 


 

HORTICOM sėklų liniją papildėme nauju asortimentu. Pakuotė yra pažymėta ženklu ant pakuotės „Sodininkų numylėtinis“. Tai sėklų linija kruopščiai sudaryta iš rinktinių veislių, kurias sodininkai bėgant metams pradėjo vertinti.

Tai  veislės, kuriomis Lietuvos sodininkai  gali pasikliauti  - jos pritaikytos auginti vietos klimato sąlygomis. O jų daigumas itin geras.

Linijoje yra taip pat yra keletas itin populiarių veislių pavyzdžiui, pomidorai Malle ir Mato, žemaūgės pupelės Sonesta, geltonos žemuogės Yellow Wonder, 3 spalvų pupelių mišinys Kolme Vari, ridikėliai Jõgeva.

Pakuotė patraukli, skatinanti pasitikėjimą ir norą pirkti.

Antroje pakuotės pusėje nukirpus kampą su nuotrauka, galima pasižymėti kas buvo pasėta.


 

Turime pasiūlymą ir puoselėjantiems ekologinę augalininkystę. HORTICOM BIO linijos sėklos žalioje pakuotėje yra užaugintos ekologiškai, sertifikuotos, neapdorotos, atitinkančios aukštus kokybės reikalavimus.

 


HORTICOM produktų liniją papildėme substratais. Šie substratai gaminami Estijoje taikant aukščiausius kokybės standartus. Substrate esančios organinės medžiagos aprūpins jūsų augalus būtinomis maistinėmis medžiagomis, o ypač smulki struktūra užtikrins tinkamą drėgmės lygį.

Išbandykite!

 

  


Jūsų pamėgtas CLEAN sodo batų asortimentas pasipildė nauju, gamtai draugišku modeliu!

Šie uniseks sodo batai puikiai tinka bet kokiai veiklai lauke. Batai pagaminti iš ekologiškų medžiagų yra elastingi ir patogūs

 

  


  

Mėnulio įkvėptos klumpės KOSMIK

KOSMIK yra pirmoji avalynė pagaminta iš dumblių!

                       

 


 

Palikite purvą už durų!

Daugiau nei 40 įvairaus dizaino, spalvų ir dydžių durų kilimėlių jau mūsų parduotuvėse. 

  

 


 

Jūsų švenčių išskirtinumui ir kasdieniam namų jaukumui - nauja stiklo vazų iš Italijos kolekcija

 

Gaukite naujienas pirmi