Parduotuvė: +37064055875

Biuras:          +37069943839

Koppert

Koppert

Daugiau apie produktus

Partnerystė su gamta

Kad pasaulis taptų tvaresnis, mums reikia auginimo būdų, kurie būtų saugūs ir tuo pat metu sveiki. Manome, kad pati gamta siūlo sprendimus šiems žemės ūkio iššūkiams. Štai kodėl mes dirbame su gamta. Taip padedame Žemei atgauti pusiausvyrą. Naudojame natūralius priešus kenkėjams kontroliuoti, kamanes – natūraliam apdulkinimui, o kultūriniams augalams auginti, apsaugoti ir sustiprinti naudojame mikroorganizmus ir biostimuliatorius. Taip augalai tampa sveikesni.

1967 metais Koppert įmonę įkūrė olandų augintojas Janas Koppertas, turintis aiškią viziją: pasauliui reikia alternatyvos cheminiams pesticidams. Jis pirmasis rado natūralų sprendimą, kaip kovoti su kultūrinius augalus naikinančiais kenkėjais. Savo atradimu jis inicijavo didžiulius pokyčius tvaraus žemės ūkio link.

Jau daugiau nei penkiasdešimt metų Koppert yra pažangaus žemės ūkio varomoji jėga. Visame pasaulyje augintojai ir ūkininkai naudoja Koppert produktus, žinias bei patirtį, kad atkurtų natūralią pusiausvyrą savo ūkiuose. Taip gerindami kultūrinių augalų sveikumą, atsparumą bei derlių.

Koppert produkcija atitinka aukščiausius maisto saugos reikalavimus, siekdami tikslo – 100% tvaraus ūkininkavimo. Šio tikslo galima pasiekti tik bendradarbiaujant su augintojais, partneriais, universitetais, tyrimų centrais ir vyriausybinėmis institucijomis visame pasaulyje. Taip prisidedant prie žmonių sveikatos gerinimo bei Žemės tausojimo.  

Koppert vizija

Pasauliui reikia 100% tvaraus žemės ūkio. Prie to norime prisidėti kurdami ir propaguodami tausojančius auginimo būdus bendradarbiaujant su gamta.

Koppert misija

Bendradarbiaudami su gamta žemės ūkį darome sveikesnį, saugesnį ir produktyvesnį. Siūlome integruotą specialistų žinių sistemą ir natūralius, saugius sprendimus, gerinančius kultūrinių augalų sveikumą, atsparumą ir derlingumą.

Produktai

Naujienlaiškis