Parduotuvė: +37064055875

Biuras:          +37069943839

JAC. UITTENBOGAARD & ZONEN BV

Jub Holand

Daugiau apie produktus

Apie JUB HOLAND

Jac.Uittenbogaard & Zonen BV (JUB Holland) yra tradicinis šeimos verslas eksportuojantis kokybiškus gėlių svogūnėlius į daugiau nei 30 šalių.

Įmonė savo veiklą pradėjo 1910 m. kovo mėnesį Oegstgeest mieste netoli Leideno, vertėsi galvijų, daržovių ir svogūninių gėlių auginimu.Bėgant metams galvijų ir daržovuų auginimo atsisakyta, o svogūninių gėlių auginimas išsiplėtė. Įmonė pradėjo eksportuoti gėlių svogūnėlius į Europą. 70-aisiais metais įmonė persikėlė iš Oegstgeest į Noordwijkerhout, svogūninių gėlių pramonės centrą, ir nuolat plėtėsi.

2007 m. persikėlė į naujai pastatytas modernias patalpas, apsuptas nuosavų svogūninių gėlių laukų. Vienas svarbiausių įmonės istorijos įvykių buvo 2010 metais. Įmonei sukako 100 metų ir buvo skirtas karališkasis apdovanojimas, kurį skiria jo Didenybė Nyderlandų karalius tik toms įmonėms, kurios vykdo veiklą ne mažiau nei 100 metų ir yra pasiekusios išskirtinių rezultatų.

MISIJA

„Mūsų misija – tiekti gėlių svogūnėlius Europos rinkai, pasitelkiant pažangias koncepcijas, aukštos kokybės produktus ir specialiai pritaikytas programas. Šiuos produktus iš dalies užauginame mūsų pačių laukuose, kuriuose svogūnėliai auginami aplinką tausojančiais metodais. Kartu su savo atsidavusiais darbuotojais užtikriname aukštą klientų aptarnavimo lygį ir prisidedame prie spalvingos aplinkos kūrimo“.

VIZIJA

 „Kaip šeimos verslas, siekiame būti patikimu partneriu savo klientams ir darbuotojams. Mūsų tikslas – sukurti ilgalaikius santykius, kuriančius vertę abiem pusėms. Nuolat reaguodami ir numatydami besikeičiančią aplinką ir kliento norus, išliekame patraukliu partneriu, kad išliktų tęstinumas ir klestintį verslą galėtume perduoti ateities kartoms.”

Produktai

Naujienlaiškis